EBEA SELECT

Nájdite najoptimálnejší EBEA® Spojovací prvok pre váš dizajn.

Peikko Designer® EBEA SELECT je bezplatný webový nástroj, ktorý pomáha stavebným inžinierom nájsť vhodné spojovacie prvky EBEA® pre ich návrhy. Nájsť perfektný spojovací prvok pre projekt je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. EBEA SELECT robí dizajn rýchlejším a bezpečnejším, poskytuje optimalizáciu prvkov v priebehu niekoľkých minút a zároveň vytvára požiadavku na cenovú ponuku.

EBEA SELECT môžete použiť s prihlasovacími údajmi k účtu Peikko Designer®. Prihlasovanie nie je povinné, ale umožňuje vytvoriť požiadavku na cenovú ponuku pre požadované spojovacie prvky jediným kliknutím. Keďže EBEA SELECT je online nástroj, nie je potrebná žiadna inštalácia a vždy máte k dispozícii najaktuálnejšiu verziu služby.

Začnite používať

Usage and results

Vybrať musíte len niekoľko povinných položiek. Po ich definovaní nástroj ponúkne vhodnú zostavu balkónových spojov EBEA®. Môžete si vybrať aj iné dostupné kritériá alebo prispôsobiť zloženie každého modelu, aby ste našlispojovací prvok, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám na dizajn.

Pozrite si naše inštruktážne video EBEA SELECT

Obrázky

Ďalšie moduly Peikko Designera®

Stĺpové spoje

Vyberte a vypočítajte si kombinácie stĺpových pätiek a kotevných skrutiek od Peikko.

Anchor Plate

Vyberte si a vypočítajte kotevnú platňu Peikko z našej štandardnej ponuky rozmerov alebo navrhnite kotevnú platňu podľa Vašich požiadaviek.

Punching Reinforcement

Navrhnite výstuže proti pretlačeniu pre základové dosky a pätky.