Zistite, v čom je práca v spoločnosti Peikko výnimočná

Peikko je rodinná spoločnosť založená v roku 1965 so sídlom v Lahti vo Fínsku. Zamestnávame viac ako 2,000 ľudí na celom svete. Máme predajné pobočky vo viac ako 30 krajinách a certifikované výrobné prevádzky v 12 krajinách.

V spoločnosti Peikko sa usilujeme, aby bol stavebný proces našich zákazníkov rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší. Sme popredným svetovým dodávateľom bezprievlakových stropných konštrukcií, kotvenia a spájania prefabrikovaných konštrukcií a dodávateľom výstužných prvkov pre monolitické konštrukcie.

Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom kvalitné, bezpečné a inovatívne technické riešenia. Spoločnosť Peikko sa jasne zameriava na pravidelné zavádzanie nových, testovaných, inovatívnych riešení a služieb. Naše investície do výskumu a vývoja patria medzi najvyššie v tejto oblasti.

Čo robíme?

  • Pracujeme na tom, aby stavebný proces našich zákazníkov bol rýchlejším, bezpečnejším a efektívnejším.

  • V Peikko máme otvorenú a priateľskú atmosféru a vážime si naše multikultúrne prostredie, ktoré nám prináša skvelé názory a postupy z celého sveta.

  • Vďaka nášmu rýchlemu rozhodovaciemu procesu a plochej organizačnej štruktúre je pre nás práca príjemná a nebyrokratická - vypočujeme všetky názory kolegov a vieme ich zužitkovať. 

  • Podporujeme našich ľudí, aby prevzali iniciatívu a usilovali sa o lepšie výsledky vo všetkom, čo robíme.

  • Máme lokálne predajné pobočky vo viac ako 30 krajinách a výrobné jednotky v 11 krajinách. Poznávame lokálne trhy a potreby našich zákazníkov, rozprávame rovnakým jazykom.

V čo veríme

Sme spoločnosť so severoeurópskymi hodnotami a etikou, motivujeme a inšpirujeme našich zamestnancov, aby boli priekopníkom. Naše silné firemné hodnoty určujú spôsob, akým pracujeme - každý deň!

Prevyšujeme potreby zákazníkov

Prevyšujeme potreby zákazníkov

Vždy vychádzame z potrieb našich zákazníkov a snažíme sa pre nich nájsť správne riešenia.

Vzájomný rešpekt a dôvera

Vzájomný rešpekt a dôvera

Rešpektujeme sa a dôverujeme si navzájom a spoločne vytvárame otvorenú a inšpiratívnu atmosféru. Spoľahlivosť našich ľudí a produktov je pre nás dôležitá.

Snaha byť každý deň lepším

Snaha byť každý deň lepším

Poskytovanie reálnej hodnoty našim zákazníkom je to, čo nás núti viac sa usilovať o splnenie a prekračovanie ich očakávaní tým, že sa snažíme byť každý deň lepším.

Ziskový rast

Ziskový rast

Naším cieľom je rásť a byť ziskový vo všetkých oblastiach nášho podnikania dnes aj zajtra.

Náš kódex správania

Spoločnosť Peikko je odhodlaná podnikať eticky a udržateľným spôsobom. Náš kódex správania poskytuje zainteresovaným stranám informácie o našej firemnej kultúre, o prijateľných obchodných postupoch a dodržiavaní zákonov, noriem a predpisov.

Naši zamestnanci v Peikko

Peikko zamestnáva po celom svete 2,000 profesionálov. Jedna tretina našich zamestnancov sú biele goliere a dve tretiny sú modré goliere. V našej rodine máme ľudí z viac ako 40 národností.

Máme veľmi skúsenú technickú a predajnú podporu; 10 doktorandov a viac ako 170 inžinierov slúžiacich zákazníkom spoločnosti Peikko po celom svete.

Nefajčiarske pracovisko je v záujme všetkých

Peikko vždy vystupuje ako zodpovedný zamestnávateľ. Starostlivosť o celkové zdravie a pohodu zamestnancov hrá v prevádzkach spoločnosti Peikko rozhodujúcu úlohu. Preto sme tiež nefajčiarske pracovisko. Tým znižujeme poškodenie zdravia spôsobené pasívnym fajčením, zaisťujeme prostredie, ktoré povzbudzuje osoby k tomu, aby nefajčili, a vytvárame pohodovú atmosféru. 

Rodinná spoločnosť od roku
Rodinná spoločnosť od roku

1965

Certifikovaná výroba v
Certifikovaná výroba v

12 krajinách

Lokálne pobočky v
Lokálne pobočky v

33 krajinách

Celosvetovo viac ako
Celosvetovo viac ako

2,000 zamestnancov

Obrat
Obrat

262 miliónov EUR

peikko map

Čo vám ponúkame

Kariérny rozvoj a medzinárodné pozície

  • Uvedomujeme si, že trvalý úspech a rozvoj spoločnosti je možné dosiahnuť iba s motivovanými a angažovanými zamestnancami.

  • Aby sme vedeli využiť skvelý potenciál našich zamestnancov a aby sme vedeli ponúknuť príležitosť budovať si svoju kariéru, poskytujeme pre našich súčasných zamestnancov pracovné príležitosti pre medzinárodné pôsobenie. 

Školenie a ďalší rozvoj

  • Všetkým našim novým zamestnancom poskytujeme nástupné programy, ktoré uľahčujú ich rýchlu integráciu

  • Venujeme sa neustálemu profesionálnemu a osobnému rastu našich zamestnancov. Ponúkame rôzne školenia a rozvojové programy, ktoré zodpovedajú ich potrebám.

Atraktívne benefity

  • Všetci naši zamestnanci Peikko sú zaradení do našich systémov odmeňovania a bonusov.

Máte záujem dozvedieť sa viac?

Pozrite sa bližšie na to, kto sme a kam smerujeme, sledovaním príbehu o Peikko.