Nástroj na navrhovanie EBEA

EBEA Balcony Designer je bezplatná webová aplikácia, ktorá pomáha stavebným inžinierom s návrhom balkónov pomocou EBEA® Balcony Connectors. Používateľ dostane optimalizovanú sadu EBEA® Balcony Connectors.

K aplikácii EBEA Balcony Designer môžete pristupovať pomocou prihlasovacích údajov účtu Peikko Designer®. Prihlásenie sa nevyžaduje, ale umožňuje vám stiahnuť si krátku správu o návrhu vo formáte PDF.

Keďže EBEA Balcony Designer je webová aplikácia, nie je potrebná žiadna inštalácia a vždy budete mať k dispozícii najnovšiu verziu služby.

Začnite používať

Používanie nástroja je veľmi jednoduché. Prvým krokom je definovanie konštrukcie a nosných prvkov. Ďalším krokom je pridanie záťaže do statického systému. Po stanovení potrebných kritérií návrhu kliknite na „vypočítať“ a spustite analýzu.

Po dokončení analýzy sa zobrazia príslušné balkónové spoje EBEA®. V sekcii "Prehľad konektorov" budete môcť vidieť vybrané typy EBEA, vnútorné sily rozhodujúcich kombinácií zaťažení a príslušné použitie spojov. Ak vyžadujete špeciálne riešenie; jednoducho kontaktujte lokálnu podporu Peikko a pomôžu nájsť vhodnú možnosť.

Technická podpora

Obrázky

Ďalšie moduly Peikko Designera®

Stĺpové spoje

Vyberte a vypočítajte si kombinácie stĺpových pätiek a kotevných skrutiek od Peikko.

Anchor Plate

Vyberte si a vypočítajte kotevnú platňu Peikko z našej štandardnej ponuky rozmerov alebo navrhnite kotevnú platňu podľa Vašich požiadaviek.

Punching Reinforcement

Navrhnite výstuže proti pretlačeniu pre základové dosky a pätky.